Malování interiérů

Pokud se chystáte najmout si firmu na malování interiérů, rozhodně jejímu výběru věnujte velkou pozornost. Ne vždy totiž musíte narazit na kvalitní a spolehlivou malířskou firmu. Na trhu totiž působí také velké množství malířů a firem, o kterých by se dalo spíše tvrdit, že jde o „fušéry“. Mnohdy je výběr takové firmy ještě daleko důležitější, než výběr samotné barvy. Jak ale takovou firmu správně vybrat? Pomůžeme vám několika indiciemi.

Opravdu dobrá a spolehlivá malířská firma se vám snaží co nejvíce vyjít vstříc. A to nejen možností domluvit si termín vymalování interiéru, který bude vyhovovat vám, nikoliv pouze firmě, ale také konzultacemi a radami, jaká barva by se do vašeho interiéru hodila, jaký přesný odstín spíš zvolit, případně se dokonce do vašeho interiéru dojdou podívat, aby byly schopni co nejlépe poradit a co nejlépe se přizpůsobit. Solidní firma vám pak nezávazně připraví kalkulaci, do které zahrne i náklady na namíchání barev, začištění zdí, vymalování a někdy dokonce i zpětného ustavení nábytku. Ty nejlepší firmy pak připraví kilové barevné vzorky, které do vašeho interiéru nanesou na plochu jednoho metru čtverečního, a vy poté chodíte s tužkou a do jednotlivých čtverců malujete kolečka do barev, které by vám vyhovovaly a křížky do čtverců, jejichž barvu rozhodně odmítáte. Běžně pak může jít až o dvacet vzorků, jejichž konečný odstín se ještě dolaďuje tak, aby byl klient maximálně spokojený.

Dobrou malířskou firmu je pak možné poznat i podle jejího chování během práce i po jejím dokončení. Dobří malíři po sobě nejen vše začistí, ale také uklidí, vytřou podlahy a případně i další plochy, které svou prací znečistili.

Rozhodně je dobrou věcí pro případ malování interiérů vybírat firmu, která je členem Cechu malířů a lakýrníků. Pokud pak vybíráte malířskou firmu a podáte dotaz na Cech malířů a lakýrníků, cech vám pak bezplatně poradí, poskytne informace o firmě a případně i ohlasy a reference. Šance, že firmu zvolíte špatně, se tak ještě více minimalizuje.

Znáte svatební centrum Le Rêve? Zajišťujeme vše co se týká organizace svateb! Problémem pro nás nejsou dokonalé svatební šaty, honosné svatební květiny, nejlepší svatební fotografy a kameramany, ale i ty nejlepší svatební vizážistky!